NYBox Amerika’dan alışveriş yapmayı kolaylaştırmak için uluslararası kargo hizmeti sunar. Birçok ABD perakendecisi uluslararası müşterilerin siparişlerini kabul etmiyor veya nakliye için yüksek ücret alıyorlar.Size özgün bir ABD gönderim adresi sağlayarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Uluslararası paket yönlendirmemiz ABD'den alışveriş yapmayı hızlı ve basit hale getiriyor! Kayıt olmak için buraya basın.


Uluslararası paket yönlendirme nasıl çalışır?

NYBox uluslararası paket iletimini kolaylaştırır. Yapmanız gereken tek şey uluslararası paket gönderimi yapan bir üyeliğe kaydolmak. Ardından, size özel New Jersey adresinizi kullanarak hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz! Ne gibi avantajlar elde edersiniz? Üyeliklerin birkaç temel özellikleri şunlardır:

 

Hangi tür uluslararası paket yönlendirme hizmetinin sizin için daha avantajlı olacağını düşünüyorsanız onu seçebilirsiniz. Bir üyelik için kaydolduktan ve New Jersey adresinizi aldıktan sonra, ABD'den alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. New Jersey adresinizi kredi kartlarınıza ikincil adres olarak eklediğinizden emin olun. Bu şekilde online alışveriş yaptığınızda gönderim adresinizle eşleşir.


NYBox Ek Hizmetler

Hala satın alma konusunda sorun yaşıyorsanız, "Benim İçin Satın Al" seçeneğini kullanın! "Benim için Satın Al", satın alma işlemlerinizi sizin için yapmamızı sağlar. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kredi kartınızdan çekim yaparız veya çekle veya banka havalesiyle ödeme gönderebilirsiniz. Artık uluslararası bir kredi kartına sahip olma konusunda endişe etmenize gerek yok!

NYBox, uluslararası paket taşımacılığına ek olarak muhteşem alışveriş araçları da sunmaktadır. Alışveriş araçlarımız, ABD'deki en popüler markalardan ve perakendecilerin bazılarına erişmenizi sağlar. Sizi mevcut en yeni perakende kuponlarıyla güncel tutacağız. Satın alma işlemlerinizi yaptıktan ve aldıktan sonra, paketlerinizin uluslararası paket yönlendirme maliyetlerini düşürmek için konsolide edilmesini isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Paketinizi kapınıza göndermeden önce 30 güne kadar ücretsiz olarak saklamanızı sağlayacağız.Nakliye ücretleri sitemizde listelenmiştir ve hiçbir gizli maliyet veya ücret içermez. Hızlı uluslararası paket yönlendirmemiz, paketlerinizi gönderdikten sonra 2-6 gün içinde almanızı sağlar!

Denizaşırı müşteriler için dürüst, güvenilir uluslararası paket yönlendirme ve alışveriş yardımı sunuyoruz. Üye olarak, büyük nakliye ücretleri alınmadan ABD'deki herhangi bir yerden satın alma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Paket yönlendirme ve alışveriş yardım hizmetlerimiz, ABD'den alışveriş yapmayı kolaylaştıracaktır.

Siz veya şirketiniz NYBox hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, bizi + 1-212-231-8700 numaralı telefondan arayın veya üye olmak için hemen buraya tıklayın ve hemen kapsamlı uluslararası paket yönlendirme servisimizden yararlanmaya başlayın!